Дизайнерський ремонт квартир у Львові

Наша компанія виконує дизайнерський ремонт в одно, двох, трьохкімнатних квартирах і студіях Львова та Львівської області, включаючи новобудови, вторинне житло і старий фонд.

Розробимо індивідальний дизайнерський проект квартири. Вартість ремонту в квартирі залежить від його виду (економ, еліт, ексклюзив, преміум), а також марки будматеріалів, які будуть використані. Також у нас можна замовити послуги дизайнера інтер’єру у Львові за доступними цінами.


Етапи співпраці:

 1. Зустріч з клієнтом і виїзд на об’єкт. Відвідування квартири і знайомство з замовником дають можливість уточнити всі нюанси майбутнього ремонту і ознайомитися з вимогами клієнта, а також провести необхідні заміри і оцінити стан приміщень.Планувальне рішення. На підставі інформації, отриманої під час первинної зустрічі, фахівці компанії підготують детальний дизайн інтерєру та план майбутніх робіт, а також індивідуальну комерційну пропозицію. Ці документи відправляються замовнику на пошту для узгодження.

 2. Підписання договору. У нашій компанії обов’язково підписується договір на виконання ремонтних робіт. У ньому вказуються умови і терміни виконання ремонту, а також зобов’язання сторін і гарантії виконавця замовлення. Лише після підписання цього документа дизайнер приступає до створення проекту.

 3. Створення загальної концепції. На цьому етапі створюється оригінальний образ квартири на підставі побажань і переваг її власника, після чого складається детальне технічне завдання. У ньому враховується комплектація всіх кімнат (ванною, кухні, спальні, коридору, вітальні), починаючи з проводки, закінчуючи меблями.

 4. Узгодження бюджету. Готове технічне завдання дає можливість створити стилістичні колажі (2D-візуалізація) із зображенням сантехніки і меблів. Далі підбираються необхідні будівельні матеріали для чорнової і чистової обробки стін, перекриттів, стель і підлог. Після цього розраховуються фінансові витрати і визначається вартість ремонту.

 5. Створення 3D-візуалізації. На підставі узгоджених колажів дизайнери нашої компанії створюють 3-D модель квартири після ремонту. Це дозволяє клієнту оцінити стилістичне оформлення житла, розглянувши всі нюанси інтер’єру в кольорі, обсязі та під різними ракурсами.

 6. Внесення правок. Після завершення роботи над ескізами і кресленнями, дизайнер відправляє готовий альбом замовнику на узгодження. Так власник квартири отримує повну інформацію про дизайн-проект, який можна виважено оцінити, а також внести поправки, якщо в цьому є необхідність.

 7. Здача об’єкту. Завершений дизайн проект під ключ, в якому враховані незалежно деталі і внесені необхідні поправки, роздруковується і здається власнику квартири. На цьому робота дизайнера завершується. Залишається лише втілити ідею в реальність.

Дизайн-проект інтер’єру включає в себе:

 1. Розробку всіх робочих креслень;
 2. Складання архітектурно-будівельного плану;
 3. Тривимірну 3D-візуалізація приміщень;
 4. Підбір якісних оздоблювальних матеріалів;
 5. Складання схеми вентиляції і кондиціонування;
 6. Правильне розташування освітлювальних приладів;
 7. Грамотну прокладку комунікацій;
 8. Зручне розташування сантехнічного обладнання;
 9. Функціональне розташування меблів та інше.

Як ми працюємо:

 • Ви телефонуєте і робите замовлення – дизайнерський ремонт квартир у Львові;
 • Наш фахівець виїжджає на об’єкт і складає кошторис;
 • Підписується договір і складається дизайн-проект;
 • Виконуються роботи і проводиться розрахунок зручним вам способом.