ФАСАДНІ РОБОТИ. Утеплення фасадів у львові

утеплення та оздоблення стін будинків

Ми виконуємо фасадні роботи у Львові і Львівській області. Бригада професійних альпіністів якісно, швидко і недорого зробить оздоблення і виконує утеплення фасаду для приватних будинків та квартир.

Кожному клієнту ми гарантуємо високу якість послуг, індивідуальний підхід і адекватні розцінки за м2 на всі фасадно-оздоблювальні роботи.

Робимо утеплення різними матеріалами:

 • Мінеральна вата;
 • базальтові плити
 • Пінопласт
 • Екструдований пінополістирол;
 • Штукатурка.

Підберемо утеплювач з урахуванням особливостей конструкції будинку, зробимо декоративну штукатурку, пофарбуємо під основний колір будівлі.

Перед початком роботи наш технічний фахівець обов’язково приїде на об’єкт щоб скласти максимально точний кошторис (з детальним зазначенням цін за роботи і матеріали) і відповісти на всі Ваші запитання.

Основні види фасадних робіт

 1. облицювальні;
 2. штукатурні;
 3. малярні;
 4. обробка каменем, плиткою;
 5. монтаж панелей;
 6. мокрий фасад;
 7. вентильований фасад.

Чи варто звертатися до кількох виконавців для облаштування зовнішньої частини котеджу? Однозначно ні! Кращий варіант – замовити послуги наших майстрів по оздобленню і утепленню фасадів у Львові  в «Ремонт Гарант». Ми покладаємо на себе всі турботи по розрахунку фасадної системи, закупівлю матеріалів і комплектуючих, їх монтажу. Клієнт озвучує свої побажання – ми втілюємо його мрії в реальність.

утеплення фасадів
технологія утеплення

Приймаємо замовлення на монтаж:

 • вінілового сайдингу;
 • металевого сайдингу;
 • деревно-полімерного композиту;
 • дерев’яного сайдингу (панелі, в точності імітують брус, дерев’яну кладку).

Популярністю користуються послуги з монтажу фасадних панелей. Сильними сторонами даних матеріалів є надійність, безпрецедентно висока міцність, стійкість щодо негативних факторів навколишнього середовища. Панелі з успіхом використовуються для обробки як цоколя будівлі, так і всього фасаду.

Матеріали для зовнішнього утеплення фасадів

Теплоізоляція будинку зовні проводиться в першу чергу для зниження теплопровідності стін. Монтаж утеплювача на фасад підвищує опір будівлі теплопередачі, що призводить до нормалізації мікроклімату в приміщеннях. Витрати на закупівлю матеріалів і оплату теплоізоляційних робіт окупаються досить швидко – за рахунок зниження витрат на закупівлю енергоносіїв, потрібних для обігріву будинку.

Крім того, правильний монтаж теплоізоляційного шару знижує ймовірність ураження стін пліснявими грибками. У літню пору в утепленому будинку прохолодніше, тому витрати на кондиціонування теж знижуються.

Для утеплення фасадних конструкцій використовують плитні матеріали на основі:

 1. Пінопласту – недорогого матеріалу, до мінусів якого можна віднести малу механічну міцність і порівняно високу горючість.
 2. Екструдованого пінополістиролу – більш щільного, і тому більш міцного матеріалу з мінімальною теплопровідністю.
 3. Мінеральної вати – щільною, негорючої і паропроницаемой. Мінвата не пошкоджується гризунами (важливий факт для деяких місцевостей), але її потрібно захищати від впливу вологи, тому що волокнисті плити гігроскопічні.

Крім самих теплоізоляційних плит для монтажу обробки використовуються клейові суміші на цементній основі, тарілчасті дюбелі для фіксації утеплювача, армована сітка, шпаклівки, а також фінішні покриття. Для фінішної обробки фасаду після утеплення можуть застосовуватися фарби або штукатурні суміші – рельєфні, структурні або мінеральні.

Фасадні роботи в приватному будинку

Майстри компанії «Ремонт Гарант» спеціалізуються на проведенні різнопланових фасадних робіт у Львові. Нас запрошують для облаштування утеплення і оздоблення фасадів приватних будинків:

 1. вентильованих;
 2. невентильованих.

У першому випадку мова йде про монтаж системи, що оберігає зовнішні стіни від безпосереднього контакту з атмосферною вологою. Фасад добре провітрюється, усередині нього не збирається конденсат, зовнішні стіни не намокають. Завдяки наявності повітряного прошарку між навісною системою і безпосередньо зовнішніми стінами всередині котеджу встановлюється комфортний мікроклімат. У випадку з невентильованими фасадами матеріали для облагородження чорнових стін фіксуються за допомогою спеціальних складів, що клеять.

Утеплення фасадів багатоквартирних будинків дозволяє прекрасно зменшити тепловіддачу під час холодів, і заощадити на опаленні, також поліпшується зовнішній вигляд будівлі. Теплоізоляція також захищає фасад від температурних перепадів і негативного впливу вологи. Однак, важливо пам’ятати, що тільки якісно зроблене утеплення дозволяє отримати максимальну ефективність. Якщо ж утеплення фасадів вироблено не вірно, то можуть з’явитися містки холоду, конденсат, грибок і пліснява. Все це сильно скорочує експлуатаційний термін будівлі, призводить до поломок і руйнувань, нейтралізація яких коштує досить дорого.

Uteplenie-fasada-mnogokvartirnogo-doma

Утеплення фасаду будинку У ЛЬВОВІ: загальний порядок дій

Щоб будинок залишався теплим і затишним круглий рік, необхідно не тільки вибрати, чим утеплити фасад будинку зовні, але і правильно виконати монтаж облицювальних панелей або штукатурки. Це робиться різними способами. У разі вибору мокрий спосіб теплоізоляції, тобто наноситься штукатурка, пінополіуретан і ековата, то під час ремонту поверхню будівлі очищається від старої фарби, обезжиривается і просочується ґрунтовкою для захисту цегли або дерева.

Багато будівельників під час ремонту пропускають підготовчий етап, що призводить до швидкого руйнування стін. Всі роботи потрібно проводити в теплу пору року, оскільки монтаж штукатурки або поліуретану при температурі менше +10 градусів призведе до збільшення терміну застигання суміші.

Якщо ж роботи виконуються при мінусовій температурі зовні, то вода в складі штукатурці кристалізується, руйнуючи не тільки декоративне покриття, але і цегла. Для монтажу плитних утеплювачів стіни будівлі теж готуються. Щоб облицювальні панелі були рівно прикріплені, по цеглині малюється базова лінія, або робиться основа з металевого куточка, на який спиратиметься нижня плита.

Далі на стіну і плитку наноситься відповідний клей. Він повинен бути водостійким і термостійким, тобто відповідним для вуличних робіт. Як правило, облицювальні панелі продаються з відповідним для них клеєм, і підібрати склад не складе труднощів. Збирається система панелей як дитячий пазл: облицювальні панелі мають нерівні краї, які необхідно правильно поєднати при монтажі. Ця робота під силу навіть початківцю будівельнику, і обшити весь будинок зовні можна за один день.

Клей повністю висихає за 48 годин, протягом яких панелі краще не чіпати. Якщо для ремонту обрані плити без облицювання, наприклад, з мінеральної або базальтової вати або пінопласту, то після повного висихання клею під утеплювачем можна починати роботи по зовнішній обробці фасаду. Для цього використовується штукатурка, декоративний камінь, фарба та інші способи.

Вибираючи, чим краще утеплити фасад будинку, варто виходити з його розміру, будівельного матеріалу, кліматичних умов регіону та фінансових можливостей. Засіб теплоізоляції має утримувати тепло і пар, чинити опір дії води і вогню, не боятися хімії і випадкових ударів. Крім того, для утеплення житлових будинків рекомендується вибирати матеріали, що не дають усадки і мають малу вагу. Будь-яке, навіть саме бюджетне, утеплення стін будинку зовні дозволяє захистити його від протягів і холоду.

uteplennia-fasadu

Від чого залижить ціна фасадних робіт у ЛЬВОВІ?

На ціну оздоблення фасаду впливають два ключові чинники – вартість оздоблювального матеріалу і площа поверхонь будинку, які потрібно обробити. Також важливо врахувати потребу в тепло- і звукоізоляції стін і їх конфігурацію. Чим складніше геометрія поверхні, тим вище трудомісткість завдання, і тим більше додаткових елементів для обробки потрібно використовувати.

Для попереднього розрахунку бюджету можна використовувати розцінки, наведені на сайті. Точний кошторис формується після виміру об’єкта і виконання розрахунків. Виїзд на об’єкт майстра по виміру і складання кошторису проводиться бесплатно. Немає однакових фасадів, кожен унікальний. Тому точний розрахунок кошторису на фасадні роботи можливо виконати тільки в разі виїзду на об’єкт, проведення всіх вимірів і уточнення максимальної кількості нюансів і потреб клієнта.

Вартість теплоізоляції фасаду залежить від:

 1. Площі утеплених поверхонь.
 2. Використовуваних матеріалів.
 3. Вимог до ефективності утеплення.
 4. Складнощі монтажу (потреби в висотних роботах).

Витрати на утеплення фасаду окупаються досить швидко за рахунок економії на обігріві (а влітку – і на кондиціонуванні).

Вигоди від утеплення фасаду

Основне завдання, яке вирішує утеплення фасаду будівлі – зведення до мінімуму тепловтрат. Зовнішня теплоізоляція ефективніше внутрішньої, тому вона краще захищає будинок від холоду. Результат – більш комфортний мікроклімат, економія на обігріві взимку і на електриці для кондиціонування влітку. Монтаж теплоізоляційного шару зовні нормалізує вологість в приміщенні.

Утеплювач зі штукатуркою або облицюванням з металлокассет також захищають несучі конструкції від впливу кліматичних факторів. Крім того, утеплений і оброблений фасад виглядає більш привабливо і акуратно. 

Зовнішня теплоізоляція у ЛЬВОВІ від «РемонтГарант»

 • Утеплюємо різні об’єкти, в тому числі висотки, а також будівлі, які мають історичну цінність.
 • Використовуємо сучасні матеріали з мінімальною теплопровідністю.
 • Зберігаємо мікроклімат в приміщенні, забезпечуючи ефективну стінну вентиляцію, нормалізує вологість.
 • Чи можемо ефективно виконувати роботи на будь-якій висоті із залученням сертифікованих промислових альпіністів.

Утеплюючи будівлю зовні, ви інвестуєте в комфорт його мешканців, а також скорочуєте витрати на опалення. Але ефективність вкладень безпосередньо залежить від якості проектування і монтажу теплоізоляційного шару. Тому доручати рішення цього завдання варто майстрам з високою кваліфікацією. Для кожного об’єкта кошторис формується окремо.

Розцінки з прайс-листа можна використовувати при попередньому розрахунку бюджету. Нижче в таблиці розписана детальна ціна всіх послуг при монтажі системи утеплення фасаду будинку за кв / м.

Проводимо фасадні роботи у Львові, Дрогобичі, Самборі, Стрию, Трускавець та інших регіонах України.

Утеплення фасаду будинку: способи і вживані матеріали

Система «мокрий фасад»

Використовує два види утеплювача: пінопласт і мінераловатні плити. Теплоізоляція кріпиться до стіни клеєм і пластиковими дюбелями ( «парасольками»), поверх фіксується шару не, на сітку наносяться шпаклівка і штукатурка.

Теплоізоляція пінопластом

Матеріал затребуваний в будівництві будинків, зокрема – при утепленні фасадів. Він підкуповує своєю низькою ціною і хорошими теплофізичними характеристиками, з ним досить легко працювати. Утеплити стіни пінопластом можна самостійно, не вдаючись до послуг майстрів.

Теплоізоляція мінеральною ватою

Технологія утеплення відноситься до типу «легкий фасад». Однак у порівнянні з пінопластом або пінополістиролом мінераловатні плити коштують набагато дорожче. Переваги утеплювача: міцність, паропроникність, негорючість, екологічність. Утеплення Піноплекс. Матеріал має схожі властивості з пінопластом, але відрізняється підвищеною міцністю на стиснення. Крім того, Піноплекс в кілька разів перевершує пінополістирол по вогнестійкості.

Утеплення фасадів будинків термопанелями

Ця технологія дозволяє максимально теплоізолювати стіни і відразу нанести облицювання. Головна відмінність матеріалу – в його декоративних особливості: на зовнішній поверхні панелі вже є облицювальні покриття.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

Ціни фасадних робіт У ЛЬВОВІ ТА ОБЛАСТІ

НайменуванняОд. вим.Ціна/грн.
утеплення фасаду піноплатом: пінопласт, клей, сітка, короїд або баранник, фарбуванням2250
утеплення фасаду мінватою: мінвата, клей, сітка, короїд або баранник, фарбуванням2280
Надішліть нам заявку з фотографіями об’єкта прямо в Viber на номер вказаний на сайті і ми відразу ж Вам зателефонуємо.
uteplenie1
утеплення будинку в розрізі
uteplenie2
утеплення мінватою
minvata
утеплення мінватою будинку
uteplenie3
шири утеплення

НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ В ЯКИХ ВИКОНУЄМО ФАСАДНІ РОБОТИ

Населені пункти

Українська