Поклейка шпалер У ЛЬВОВІ, Дрогобичі, Стрию, Трускавці, Стебнику

Обклеїмо шпалерами ваші апартаменти. Гарантія 1 рік

поклейка обоїв Львів

Компанія «РемонтГарант» надає послуги з поклейки шпалер у  Львові та області. У компанії працюють майстри з досвідом роботи понад 5 років, які якісно і швидко виконають оздоблювальні роботи будь-якої складності. Ми суворо дотримуємося обумовлені терміни, прописані в договорі і працюємо без затримок. Нашим замовникам гарантований індивідуальний підхід і якісна поклейка шпалер. Ціна за метр квадратний у Львові залежить від наявності або відсутності супутніх послуг.

Нам довіряють тисячі клієнтів: ми працюємо без передоплати, а при закупівлі матеріалів надаємо чеки та рахунки в якості підтвердження. Оплата за фактом виконаних робіт – гарантія надійності і прозорої співпраці. У процесі роботи ми завжди прислухаємося до ваших побажань і готові внести доопрацювання, які не суперечать умовам договору і технологій.

Про ціноутворення і терміни ремонту

Поклейка шпалер – ціни у прайс-листі. На подальшу вартість послуги впливає вид робіт:

  •     оновлення стін інтер’єру (очищення, грунтовка, поклейка);
  •     легка косметика стін (очищення, шпаклівка, шліфовка, грунтовка, поклейка);
  •     ремонт стін під ключ (очищення, бетоноконтакт, штукатурка, шпаклівка, шліфовка, грунтовка, поклейка).

Орієнтовні терміни (можуть варіюватися в залежності від конкретних робіт у велику і меншу сторону).

  1.     Кімната – оновлення 1-2 дня, косметика 3-4 дня, під-ключ 7-10 днів.
  2.     1-кімнатна квартира – оновлення 3-4 дня, косметика 7-10 днів, під-ключ 15-20 днів.
  3.     2-3-кімнатна квартира – оновлення 5-7 днів, косметика 10-15 днів, під-ключ 25-35 днів.

Етапи процедури

Перед проведенням оздоблювальних робіт слід провести підготовку стінового підстави. Спочатку віддаляється старе покриття. Цей етап дуже важливий. Виконувати поклейку на стару обробку можна, так як це є порушенням технології і призведе до відшарування нового покриття разом зі старим в процесі висихання. Також слід враховувати і спосіб видалення старих шпалер, від цього буде залежати швидкість очищення поверхні і якість її підготовки до наступного етапу.

Після очищення стін, при наявності дефектів проводиться шпаклювання та нанесення грунтовки для забезпечення кращої адгезії. Потім приступають до наклеювання шпалер керуючись інструкцією до того чи іншого оздоблювального матеріалу. При проведенні обклеювання слід уникати протягів, з цієї причини під час роботи і протягом доби після неї, приміщення не можна провітрювати.

Розцінки на поклейку

Ціна поклейки декоративного полотна за квадратний метр буде залежати від його різновиду. На даний момент популярністю користуються флезіліновие і вінілові шпалери. Існують і більш дорогі текстильні, бамбукові і фотошпалери.

Щоб обклеювання була виконана ідеально, спочатку необхідно ретельно підготувати поверхню, видаливши старе покриття, вирівнявши стіни за допомогою шпаклівки і прогрунтовав поверхню перед обклеюванням – всі ці процедури також входять у вартість обробки.

При бажанні клієнта майстри можуть поклеїти шпалери під фарбування, підібравши спеціалізований декор, який створює оригінальну текстуру поверхні, яка буде пофарбована в обраний відтінок. У вартість можуть входити додаткові послуги, необхідні в процесі проведення ремонту.

Щоб розрахувати точну ціну слід викликати замірника на об’єкт, який виконає необхідні розрахунки і складе видаткову кошторис.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

Українська