Покрівельні роботи - монтаж покрівлі "під ключ" У ЛЬВОВІ

Покрівельні роботи

Наша Компанія виконує як повний комплекс покрівельних робіт, так і ремонт покрівлі: монтаж кроквяної системи, установка обрешітки, установка пароізоляційною і гідроізоляційної плівки, закладка плит утеплювача, установка будь-якого покрівельного покриття, інші профільні роботи.

Співробітники нашої компанії дадуть повну консультацію з питань вибору та застосування всіх представлених матеріалів, проведуть детальний розрахунок необхідних робіт і матеріалів. При необхідності силами нашої фірми буде організована доставка будматеріалів на Ваш об’єкт. Ви можете також купити покрівлю, скористатися послугами професійних покрівельників і замовити виконання покрівельних робіт в нашій компанії.

Монтаж елементів покрівлі є надзвичайно відповідальний процес, який визначає успіх багатьох аспектів будівництва. Створення конструкції, здатної надійно захищати будівлю від негоди протягом десятиліть можна гарантувати максимально комфортне проживання для всієї родини.

Етапи монтажу покрівлі

Ми розуміємо, що господар будинку повинен контролювати весь процес ремонтних робіт. Вибір покрівлі відбувається в момент проектування будівлі. Від типу матеріалу і даху буде залежати, який фундамент укладати, як будувати стіни.

 1. Покрівля кріпиться після зведення стін на стропілку – міцні балки. Найчастіше виготовляють з дерев’яного бруса. Щоб стропілка була стійка до вологи, шкідників, відрізнялася пожежостійкість і надійно утримувала дах, її просочують спеціальними складами. Деякі проекти будинків передбачають використання металевої стропілкі.
 2. На етапі зведення крокв проектувальник враховує силу вітру в місцевості, рівень опадів, вага покрівельних матеріалів. Це допомагає зводити такі кроквяні конструкції, які стануть надійним тилом від негоди і захистять будинок. Навіть монтаж покрівлі в різних частинах Московської області може відрізнятися.
 3. Перед тим, як укладати покрівлю, вибирають тип підстави: дерев’яна, металева або суцільна обрешетка. Відстань між рейками в латах відрізняється, адаптуючись під покрівельні матеріали. Для укладання м’якої покрівлі, наприклад, гнучкої черепиці необхідна така суцільна обрешетка, як фанера.
 4. Важливе акуратне укладання подпокрівляного порога. Цей матеріал забезпечує і сухість, і вентиляцію, і підтримку оптимального мікроклімату в приміщенні. У підкрівляному покритті потрібно кілька шарів, які виконують різні функції:
  • пароізоляція забезпечується внутрішніми шарами за допомогою спеціальної плівки;
  • утеплення гарантує шар над пароізолірующую плівкою;
  • вентиляція забезпечується за допомогою верхнього шару, який «дихає».
 5. Після проводиться монтаж покрівлі, забезпечуючи і естетично приємний вигляд будинку, і захисні функції. Від правильного монтажу залежить вся архітектурна цілісність будинку. Кожен тип будівельного матеріалу укладається згідно рекомендацій виробника та особливостей будови. Існує багато хитрощів при укладанні даху, з якими, на перший погляд, впоратися легко. Але, при роботі виявиться, що подібна справа краще довірити досвідченим працівникам.
 6. Після монтажу покрівлі необхідно закінчити процес установкою водовідводів, димоходу, розжолобків і інших деталей на даху.
покрівельні роботи

Монтаж якої покрівлі ми робимо:

 • з композитної черепиці
 • з металочерепиці
 • з гнучкої черепиці
 • з натуральної черепиці
 • робимо фальцеву покрівлю
 • робимо мамбранну покрівлю (в теплу пору року)

Види покрівельних робіт

 1. Монтаж сланцевої покрівлі
 2. Монтаж сайдингу
 3. Монтаж профнастилу
 4. Монтаж водостоків
 5. Установка снігозадержувачів
 6. Підшивка даху
 7. Підшивка звисів, монтаж софітів
 8. Реконструкція покрівлі
 9. Ремонт м’якої черепиці
 10. Заміна покрівлі
 11. Утеплення даху
 12. Демонтаж покрівлі
 13. Ремонт покрівлі

Зробимо покрівлю під ключ

Компанія «Remont-Garant» готова надавати комплексні послуги з монтажу та перекриття даху – робимо усе, починаючи від установки кроквяної системи для скатних варіантів і вирівнювання підстав для плоских покрівель, підготовки покрівельного пирога до настілки різних видів покрівлі з установкою елементів водовідведення та підшиваючих карнизів.

Можливо надання додаткових послуг з внутрішнього оздоблення мансардного простору, з прибирання снігу з покрівлі, виконання робіт з обстеженням тепловтрат перед аварійним або капітальним ремонтом даху з використанням тепловізора.

Всі види покрівельних робіт виконують кваліфіковані майстри, які мають повний комплект обладнання, витратних матеріалів та вміють виконувати якісне покриття з використанням покрівельних матеріалів від кращих вітчизняних і європейських виробників.

Монтаж або ремонт покрівлі, оновлення покриття та інші покрівельні роботи розраховуються по прайс-листу.

ремонт покрівлі

З чого складається ціна на покрівельні роботи

Ціна на монтажні роботи або ремонт покрівлі багато в чому залежить від площі даху, обраного покриття. Але є й інші критерії, які враховують при складанні кошторису:

Рівень складності конструкції. Облаштування стандартної даху дешевше, ніж вальмовой, мансардного або многоскатной даху.
Наявність покрівельних драбин, вентиляційних виходів і, звичайно ж, мансардних вікон;
Висота будівлі і кліматичні умови району. За додаткове утеплення або поліпшену шумоізоляцію доведеться доплатити;
Кількість, якість і бренд матеріалів;
Складність кроквяної системи, покрівельного пирога

Скільки часу займає монтаж покрівлі?

Покрівельні роботи можуть займати від двох днів до декількох тижнів в залежності від площі даху, складності та загального масштабу проекту. Як правило, монтаж проводиться в літній час, проте при необхідності ми проводимо роботи в будь-який час року, навіть під час опадів. На замовлення монтажу в зимову пору року діє знижка, телефонуйте !.

Звернувшись в компанію Смоленський Покрівельник, ви отримаєте адекватну вартість на монтажні роботи, ознайомитеся з найширшим вибором покрівельних матеріалів в залежності від побажань, матеріальних можливостей і вимог для майбутнього облаштування даху вашого будинку.

Крім того, наші фахівці також проведуть всі роботи по розрахунках і складуть кошторис на послуги, що надаються з монтажу. Ми гарантуємо вам приємну ціну, високоміцний матеріал і високопрофесійні роботи з облаштування даху.

Замовити монтаж покрівлі

Зробити дах у Львові або Львівській області нескладно – просто зателефонуйте нам. Всі наші майстри мають сертифікати на проведення робіт по ремонту і монтажу покрівлі. Компанія «Remont-Garant» пропонує своїм клієнтам оперативне виконання робіт з суворим дотриманням строків, прописаних в офіційному договорі. Ми використовуємо тільки високоякісні будівельні матеріали від популярних світових постачальників і з задоволенням допоможемо вам вибрати оптимальний варіант, виходячи з бюджету.

Для оформлення замовлення телефонуйте за номером, вказаним на сайті. Інженер відповість на всі ваші запитання і негайно виїде до вас для безкоштовного складання кошторису і виміру площі.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

Ціни Покрівельних робіт У ЛЬВОВІ ТА ОБЛАСТІ

Надішліть нам заявку з фотографіями об’єкта прямо в Viber на номер вказаний на сайті і ми відразу ж Вам зателефонуємо.

НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ В ЯКИХ ВИКОНУЄмо РОБОТИ

Населені пункти

Українська