Ми – компанія, яка веде  яка веде свою активну діяльність з  ремонту  у квартирах та будинках Львова і регіону з 2012 року. За нашими плечима – понад 30 великих реалізованих проектів.

Беремося за ремонти як в невеликих однокімнатних квартирах, так і за складні дизайн-проекти, крім того наші співробітники можуть розробити індивідуальний унікальний ескіз для вас або доопрацювати готовий проект.

«Гарант Ремонт» надає комплексні послуги з чесною ціною. Головна мета – зробити роботу якісно і в короткий термін, позбавивши вас від будь-яких турбот, пов’язаних з ремонтом.

Ви можете зателефонувати нам по телефону, написати в месенджер, або на електронну пошту і дізнатися приблизну вартість ремонту або домовиться на обмір квартири. Вам необов’язково мати дизайн-проект для складання кошторису. Заміряємо, допомагаємо з вибором матеріалів, розташуванням електрики й розставлянням меблів.

На наступний день після замірів, ми відправимо вам три документи: кошторис на оздоблювальні роботи, рахунок на чорнові матеріали й проект договору. Ми це робимо безкоштовно.

На кожному етапі до роботи запрошуються вузькі фахівці, Які відмінно знають свою справу. Це електрики, сантехніки, плиточники, маляри та інші вузькі спеціалісти. Відповідаємо за якість, суворо дотримуємось вимог і строків.

Як ми працюємо!

— Працюємо без передоплати; — Оплата кожні 2 тижні згідно з актом; —  Попереднє узгодження додаткових робіт; — Ви оплачуєте тільки те, що самі перевірили й прийняли.
Про нас
Про нас

Основні напрямки діяльності

Одне із основних напрямків діяльності компанії — ремонт квартир під ключ. Дана категорія послуг передбачає виконання всіх етапів однією компанією:

— Планування інтер’єру;
— Складання кошторису;
— Закупівля й доставлення матеріалів;
— Роботи з комунікаціями, підготовка поверхонь, обробка, установка вікон, дверей й інші етапи ремонту;
— Монтаж меблів, конструкцій, прибирання.

 

Наша спеціалізація включає ремонти на таких об'єктах, як:

– Квартири;
– Котеджі;
– Офіси;
– Магазини;
– Кафе і ресторани;
– Промислові об’єкти.

Надаємо 5 років гарантії на всі свої роботи. Індивідуально підходимо до будь-яких побажань кожного замовника. 

Будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів!

Про нас

Заповніть спеціальну форму на безкоштовний виклик майстра або зателефонуйте за телефонами + з 9:00 до 21:00 .

Українська