Ремонт квартир під ключ у Дрогобичі

Ремонт квартир під ключ у Дрогобичі, оздоблювальні роботи всіх видів

Багато, хто збираєся зробити ремонт квартири в Дрогобичі, зустрічаються з поняттям «ремонт квартир під ключ». Це термін має на увазі цілий комплекс заходів, спрямованих на реалізацію дизайнерських рішень замовника і повну підготовку приміщення до комфортного проживання протягом довгого періоду часу.

Наш багатий досвід – запорука якісного ремонту вашого будинку, або квартири

 •  Сучасні технології
 •  Професійний підхід

Оздоблювальні роботи всіх видів

Сучасні материали дозволять нам створити для вас затишок і комфорт!

 1.  сумлінне ставлення
 2.  сучасні материали
 3.  Багаторічний досвід
 4. Виклик майстра додому
 5. Робимо виміри, даємо консультацію, ділимося досвідом

Наші переваги

наші переваги
 1. Укладаємо договір, де максимально прозоро описані всі умови
 2. Знижки до 25%, Виїзд замірника і складання кошторису безкоштовно!
 3. Ми не беремо аванси, позбавляючи вас від ризику і переживань
 4. Розрахунок і закупівля чорнових і чистових оздоблювальних матеріалів
 5. Знижки на матеріали від великих постачальників
 6. Постійний контроль всіх етапів робіт і регулярна звітність перед Замовником
 7. Суворе дотримання термінів робіт
 8. Пенсіонерам – знижка 10%.
 9. Гарантія на всі види виконаних робіт.

Ремонтно-будівельна компанія «Ремонт Гарант» в місті Дрогобич надає замовникам повний перелік послуг з реконструкції інтер'єрів і фасадів, оздоблення приміщень під ключ. Кілька важливих переваг перед конкурентами:

 • робота над об'єктом проводиться на найвищому рівні завдяки професіоналізму архітекторів, дизайнерів, інженерів, бригадирів і виконавців
 • пріоритетом у нашій діяльності ми вважаємо задоволення вимог і побажань замовника, а не збільшення числа замовлень в гонитві за прибутком
 • точне проходження пунктам договору і дотримання термінів будівництва
 • допуск до роботи над об'єктом тільки кваліфікованого персоналу з великим досвідом

Основні завдання компанії – зміна інтер'єрів приміщень зі створенням унікального дизайну, перепланування будь-якої складності, ремонт квартир по готовим ескізами. Ми пропонуємо повний перелік будівельно-оздоблювальних робіт під ключ – від підготовки ескізу і попередніх замірів об'єкта до введення в експлуатацію сантехнічного обладнання та розміщення меблів у відповідності з планом.

Процес роботи з нашою компанією

наші переваги

Грамотна організація всіх процесів дозволяє нам значно скорочувати терміни будівництва і економити час клієнтів. Для цього ми розробили оптимальну схему виконання замовлення в кілька етапів:

 1. Залишення клієнтом заявки на сайті компанії або по телефону.
 2. Попередня оцінка об'єкта і зустріч із замовником (безкоштовно, обмовляється заздалегідь).
 3. Складання кошторису – проводиться за результатами огляду об'єкта і відповідно до побажань клієнта. У документ входять всі види необхідних робіт і чорнові матеріали.
 4. Узгодження умов договору і підписання двостороннього договору в нашому офісі в Зеленограді із зазначенням термінів, вартості робіт і зобов'язань сторін.
 5. Формування комплекту обладнання і матеріалів. Вивіз зі складу на об'єкт.
 6. Безпосереднє виконання ремонтних та оздоблювальних робіт. Термін ремонту залежить від складності об'єкта та обсягу. Замовнику видаються звіти на кожному етапі.
 7. Оплата за договором. Передбачена поетапна оплата.
 8. Фінальні штрихи і здача об'єкта в експлуатацію.

Одним з переваг замовлення ремонту квартир в нашій компанії є безкоштовні виїзд оцінювача і складання докладної кошторису ремонту квартир з ціною за кожен вид ремонту і вартістю необхідних будівельних, оздоблювальних і витратних матеріалів, труб, проводів і т.д. Ми проводимо будь-які види ремонту: від косметичного до повної реконструкції. Ми використовуємо матеріали найвищої якості.

Етапи профісійного ремонту квартир під ключ

 1. Узгодження проектної документації, електропостачання
 2. Демонтажні роботи, винос меблів, сміття
 3. Доставка, підйом і розвантаження якісних будматеріалів
 4. Введення електрики на об'єкт, монтаж електричного щитка
 5. Зведення перегородок згідно з проектом перепланування об'єкта
 6. Установка вікон на об'єкті
 7. Стяжка підлоги ручна або механізована
 8. Штукатурка і шпаклівка стін і стель по маяках
 9. Установка і підключення сантехніки "під ключ"
 10. Укладання на стіни і підлогу плитки з підбором колора затирання швів
 11. Чистова обробка приміщення: стіни, стеля, розетки, підлогу, освітлення
 12. Установка міжкімнатних дверей "під ключ"
 13. Прибирання і очищення приміщення від бруду і сторонніх запахів

Вартість ремонту квартири в Дрогобичі буде залежати від таких факторів:

Вартості матеріалів;

Обсягу і складності реставраційних робіт – необхідність демонтажу, перенесення і установки нових стін і перегородок при переплануванні квартири за рахунок поєднання або поділу санвузла, ліквідації комори і за рахунок цього розширення простору кухні або санітарних приміщень; Послуг професійного дизайнера в розробці ексклюзивного інтер'єру квартири в одному обраному стилі – класичний модерн або лофт, еклектика або етностиль.

Все залежить від побажань клієнта, які ми постараємося максимально втілити в життя. При створенні оригінального інтер'єру ми активно використовуємо інноваційні технологічні розробки – підвісні, багаторівневі і натяжні стелі, наливні підлоги у ванній і туалеті з оригінальним фотопокритіем, створення при розробці дизайн-проекту його 3D моделі з прибудовами на першому поверсі і ін.

Приблизну вартість ремонту можна розрахувати на онлайн-калькуляторі або ознайомившись з прайсом робіт на сайті компанії. У будь-якому випадку у нас найдемократичніші ціни і відмінна якість ремонту, зі зразками якого ви можете ознайомитися в каталозі виконаних робіт.

Остаточна вартість залежить від:

стану об'єкта, планування простору, площі, кількості приміщень, складності проекту, типу ремонту, розцінок на витратні матеріали і комплектуючі, побажань замовника та інших нюансів.

Точну суму, скільки коштує ремонт, назве заміряє після проведення замірів і складання докладної кошторису.

Базові розцінки на послуги дивіться в прайс-листі. Після замірів і узгодження деталей майстер здійснить розрахунок вартості робіт і видасть вам зразок договору, в якому прописані терміни, обсяги робіт, витрати під ключ і гарантії. Виїзд замірника – безкоштовно. При зверненні до нас ви забудете про турботи, пов'язаних з ремонтом і закупівлею матеріалу.

Достатньо зателефонувати або просто залишити заявку на сайті і в найкоротші терміни наші майстри візьмуть все в свої руки, починаючи від замірів і закінчуючи здачею об'єкта під ключ. Дивіться перелік послуг за кожним варіантом ремонту, ціни за квадратний метр і фото готових об'єктів нижче.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

Українська