Ремонт квартир в новобудові у Львові

ремонт квартир в новобудовах Львова

Переваги ремонту квартири під ключ в новобудові у Львові

Виконаємо ремонт квартир в новобудові у Львіві як під ключ так і виконаємо окремі види ремонтних робіт. Весь комплекс, замовлений у одного підрядника, істотно заощадить кошти і час новосела, що особливо важливо для іногородніх покупців житла в новобудові. При цьому оплата вартості послуг відбувається поетапно відповідно до плану робіт. Тому якщо вам потрібен недорогий ремонт або дизайн-проект квартири в новобудові  у Львові зверніться до наших операторов і поставте всі необхідні питання.

Ми виконуємо ремонт квартир в новобудовах Львова під ключ, тобто надаємо повний перелік послуг, включаючи покупку і доставку матеріалів, чистову обробку, складання меблів, монтаж електроприладів та ін.

Завдання компанії – показати замовникам, що якісний ремонт може бути швидким і проходити без зайвих витрат. Ми справляємося, що підтверджують відгуки клієнтів.

Як нам це вдається:

 • співпрацюємо з надійними постачальниками, які надають матеріали зі знижкою до 30%;
 • розробляємо індивідуальний архітектурний і дизайн-проект, щоб ви бачили, як буде виглядати житло, могли вносити правки;
 • будматеріали – від надійних виробників: довговічні, безпечні;
 • працює виконує команда, що складається з фахівців різних областей (досвід – від десяти років);
 • самостійно збираємо документацію для БТІ і КК, для дозволу на проведення перепланування

Наші фахівці працюють злагоджено і погоджують кожен етап, щоб уникнути помилок, на виправлення яких знадобиться додатковий час і гроші. За рахунок цієї особливості, використання якісних матеріалів і стажу майстрів роботи виконуються швидко, якісно.

На швидкість і якість ремонту квартири в новобудові також впливає наявність дизайн-проекту. Завдяки йому майстри точно знають, яка кількість матеріалів закупити, як взаємодіяти один з одним.

Терміни ремонту квартири в новобудові у Львові

Квартири студії від 18 до 30 м2 – 2,5-3 місяці

Однокімнатні квартири від 28 м2 – 3 місяці

Двокімнатні квартири від 44 м2 – 3-4 місяці

Трикімнатні квартири від 56 м2 – 3-4 місяці

З переплануванням:

двокімнатні – 3,5-4 місяці

трикімнатні – 4-6 місяців

Які роботи ми проводимо?

У нових будинках зазвичай доводиться виконувати ремонт з нуля, але не потрібні демонтажні роботи, що економить частина бюджету. Якщо забудовник здав житло без обробки, в проект включаємо:

 1. чорновий ремонт з вирівнюванням підлоги, стяжкою, штукатуркою, шпаклівкою стін;
 2. перепланування зі знесенням стін, зведенням перегородок, облаштуванням прорізів, якщо необхідно;
 3. монтаж електропроводки, комунікацій, сантехніки, радіаторів опалення, дверей;
 4. предчістовая обробку з укладанням плитки, підготовкою поверхонь, налагодженням освітлення;
 5. фінішну обробку – використовуємо шпалери, декоративну штукатурку, лінолеум, ламінат, паркет і інші матеріали;
 6. прибирання приміщення і розстановку меблів.

Наші майстри виконують комплексний ремонт в новобудовах під ключ або часткову обробку приміщень – спектр робіт узгоджується безпосередньо з замовником і може змінюватися в залежності від побажань клієнта.

Ремонт квартири в новобудові у Львові може бути декількох типів: 

 • Черновий ремонт – що передбачає підготовку всіх поверхонь до фінішної обробки. До такої підготовки відноситься вирівнювання стін, стелі. стяжка підлоги. Сюди ж входить установка міжкімнатних перегородок, і монтаж стелі з ГКЛ, якщо він передбачений проектом. Розводка інженерних комунікацій.
 • Капітальний ремонт. 

Включає в себе всі етапи чорнового ремонту, і етапи фінішної обробки приміщення. включають в себе фарбування стін або їх облицювання натуральним каменем, поклейка стін шпалерами, укладання підлоги та стін. Установка вікон і дверей. Установка сантехніки, радіаторів опалення. Установка елементів освітлення, розеток, вимикачів. Монтаж натяжної стелі.

 • Ремонт новобудови під ключ. 

Даний вид ремонту передбачає проведення будь-якого ремонту квартири в новобудові. І чорновий, і капітальний, і євроремонт. Відмінність такого ремонту в спектрі послуг, що відносяться до ремонту. і полягає він у тому, що незалежно від типу ремонту, виконання робіт, узгодження всіх організаційних моментів, погоджувальних заходів, нагляд за дотриманням відповідності виконуваних робіт проекту, закупівля, доставка і прийом матеріалів на об’єкті, контроль за термінами проведення робіт, все лягає на плечі самого підрядника. Замовнику лише залишається прийняти квартиру вже після завершення повного циклу ремонтних робіт.

 1. Пристрій стяжки.
 2. Електромонтажні роботи.
 3. Шпаклювання стін і стель.

Косметичний:

 1. Усунення невеликих дефектів (тріщини, відколи).
 2. Нанесення грунтовки.
 3. Лакофарбові роботи.
 4. Нанесення декоративної штукатурки.
 5. Наклеювання шпалер.
 6. Укладання підлогового покриття.
 7. Монтаж плінтусів.

Капітальний:

 1. Демонтаж перегородок і сантехніки.
 2. Заміна вхідних дверей, міжкімнатних дверей і вікон.
 3. Електромонтажні роботи.
 4. Установка нової сантехніки.
 5. Весь комплекс чорнових і фінішних робіт.

Вартість ремонту в новобудові Львова

Розраховуючи вартість ремонту квартири в новобудові, ми перш за все орієнтуємося на наш фіксований прайс-лист з цінами за квадратний метр, розміщений на сайті, на перелік робіт, на складність технологічного процесу, на вартість застосовуваних матеріалів впливають на обробку квартири в новобудові, на обсяг.

Ми можемо попередньо розрахувати вартість ремонту новобудови на етапі виміру. Досвідчений інженер-технолог проведе точні виміри квартири і вислухавши всі ваші побажання, запропонує найбільш прийнятний варіант обробки для вашої квартири.

Ні для кого не секрет, що для внутрішньої обробки приміщення можна використовувати як дешеві матеріали, так і дорогі, посилаючись на те, що замовник захотів бюджетний варіант, або навпаки. Наша компанія такого принципу не дотримуватися, ми перш за все відштовхуємося від якості, а не від ціни.

Як здешевити ремонт у новобудові

 • замовляйте дизайн-проект у початківців дизайнерів. Вартість їхніх робіт буде істотно нижче в порівнянні з іменитими дизайн-бюро, а якість, найчастіше, навіть краще.
 • якщо зовсім немає можливості замовити професійний дизайн-проект, намалюйте самостійно від руки схему розташування меблів в кожному приміщенні. Це спростить вам завдання по визначенню місць під майбутні розетки, вимикачі та освітлювальні прилади. При подібному підході вам не доведеться нічого переробляти.
 • вигідно зробити ремонт в новобудові дозволять сезонні акції та спеціальні пропозиції. Слідкуйте за новинами на сайтах тих компаній, які вас зацікавили.
 • купуйте матеріали самі, щоб уникнути всіляких націнок як з боку компаній, так і з боку майстрів
 • вимагайте включення в кошторис усіх робіт, щоб потім не переплачує за виникнення додаткового списку. У цьому вам відмінно допоможе розрахунок кошторису за видами обробки. Звичайно, на нього доведеться витратити більше часу. Однак в майбутньому у вас не виникне розбіжностей в розрахунках з майстрами.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

Українська