Укладання ламінату

ламінат на підлогу

Ціна за роботу з укладання ламінату у нас не містить якихось додаткових надбавок та накруток, у вказану вартість вже входить пристрій підкладки. Телефонуйте нам, і Ви в цьому переконаєтесь!

Вартість укладання ламінату

Увага! Остаточна вартість укладання ламінату та знижки на певні види робіт визначаються після огляду майстром місця робіт. Виїзд майстра безкоштовно! Остаточна вартість укладання буде незмінна до закінчення робіт.

При виконанні ремонту в квартирі, офісі або іншому приміщенні дуже важливо визначитися, яка підлога потрібна?

Найбільш популярні у застосуванні покриття для підлоги з натуральних матеріалів, такі як ламінат. Вони теплі, практичні та екологічно безпечні для здоров'я людини. Укладання ламінату, ціна при зверненні до нас на яку доступна, наповнить Ваш будинок затишком та теплотою! Ця підлога стала особливо популярна, тому що покласти її не складно, не довго і недорого.

Ламінат є імітацією натуральної підлоги з деревини та виготовляється з невеликого шару ДВП, просоченого водостійким складом та покритого полімерною зносостійкою плівкою. Саме вона імітує малюнок дерева, і малюнок може бути будь-яким. Зносостійкість та стійкість до впливу вологи особливо цінні при влаштуванні підлоги у кухонному приміщенні квартири. Зверху ламінат покриває спеціальний захисний шар із меламінових смол, стійкий до тривалих механічних навантажень та стирання.

Ламінат може бути стилізований під камінь, мармур, граніт, поверхня буває рельєфною, матовою, глянсовою або вощеною. За методом кріплення він буває клейовий або замковий. Укладання ламінату замкового з'єднання, ціна за роботу на яку значно менше кріплення на клей, гарантує більш точне припасування фрагментів, виключаючи виникнення щілин.

Для довідки: паркет – три шари дерев'яних планок, які розташовані паралельно. У нижньому шарі використовують дешевшу сировину, а зверху міцні та високоякісні породи дерева. Зверху паркет покритий лаком.

Переваги укладання ламінату

  • Низька ціна за укладання, найнижча серед усіх підлогових покриттів, що імітують дерево;
  • Висока стійкість до механічної дії. Не буде вм'ятин від важких меблів, подряпин;
  • Просте обслуговування. Ламінат не потребує періодичних циклювання, полірування, його достатньо лише протирати вологою ганчіркою;
  • Стійкість до високих температур;
  • Швидкість укладання. Ламінат швидко монтується, можливе укладання ламінату на старий паркет. Можна покласти ламінат на дерев'яну або бетонну підлогу з підкладкою, на теплі та безшовні підлоги, на лінолеум, на підлогу з ПВХ та багато іншого;
  • Довговічність. При якісному укладанні та правильному виборі категорії прослужить понад 10 років.

Але не варто забувати, що у ламінату є і недоліки, і тільки якісне та професійне укладання може гарантувати тривалий термін служби даного покриття та відсутність скрипу.

Майстер з укладання ламінату

 Щоб уникнути неприємних результатів у процесі укладання ламінату, необхідно ретельно вибирати марку підлогового покриття, які поділяються за міцністю та товщиною. Наш майстер порекомендує найоптимальніший і практичніший матеріал, покупка якого убереже Вас від зайвих витрат. Правильно вибраний ламінат забезпечить тривалий термін служби.

Технологій укладання теж багато, наприклад, часто використовується укладання ламінату без порогів, діагональне укладання. Але головна умова для будь-якої техніки – підлога має бути рівною, сухою і чистою.

Наші фахівці виконають повний комплекс робіт, які потрібні для якісного укладання ламінату. Це може бути вирівнювання і пристрій стяжки підлоги, але часто достатньо виконання наливної підлоги, що самовирівнюється, для абсолютного вирівнювання.

Наші рекомендації: Не заощаджуйте на підкладці, від неї залежить термін служби ламінату. Перед укладанням ламінат повинен не менше 2-х діб відлежати в приміщенні, щоб адаптуватися до температури та вологості.

Укладання ламінату – процес не складний, але якщо Ви вперше виконуєте роботи з укладання, краще звернутися до професіоналів! Використання сучасних електроінструментів, професійні навички та відмінні знання властивостей ламінату різних марок, які застосовує наш майстер, гарантують високу якість робіт та тривалий термін служби.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

Українська