Укладання плитки у Львові

укладання плитки

Компанія «Ремонт Гарант» виконує плиточні роботи у Львові та Львівській області. Наші висококваліфіковані спеціалісти виробляють повний перечень внутрішніх та наружних плиточних робіт, облицювання ванних комнат і санузлів. Робота з різними видами даного матеріалу: керамічна плитка, клінкер, кафель, мозаїка, літокераміка, керамограніт, декоративний та натуральний камінь. Можливі як внутрішні, так і наружні плиточні роботи. Прайс на плиточні роботи актуально на цей рік!

Повний спектр плиточних робіт. Виполняем подготовку к ее размещению: выравниваем і штукуємо поверхнею, монтуємо шар гіпсокартону, робимо стяжку пола, складаємо електропровід і труби.

Доступна вартість плиточних робіт. Розцінки на плиточні роботи залежать від об'єму кімнат, його особливостей та матеріалу . Ціна на плиточні роботи формується з розцінок за квадратний метр.

Гарантія. Вам не прийдеться переробляти ремонт через кілька років.

Причини заказати укладку плитки у нас

Належність сочетается з відмінними декоративними властивостями. Існує безліч варіантів плиток – глянцевих і матових, виконаних з натуральних та синтетичних матеріалів. Некоторые варианты, такие как плитки из натурального камня, настилы из керамогранита, мрамора и др. підходять для місцевих жителів з більшим потоком людей, інші призначені для монтажу на стінах.

Облицовка пола керамічної пліткой: поверхню для укладання попередньо тщательно підготується – очищається і виражається. Можливо використання штукатурки та утеплителя. Віддельний матеріал розміщується саме так, як хочет замовлення. У результаті поверхня буде на 100% відповідати вашим вимогам. Крім того, вам не доведеться довго ждати висихання.

Основні роботи:

 • Укладка плитки на підлогу і стіни.
 • Укладка плитки на кухонний фартух
 • Укладка керамограніту.
 • Укладка мозаїки.
 • Укладка плитки у ванну.
 • Укладка керамічної та кафельної плитки

Приймаючи замовлення, складаючи зміст та виконуючи всі плиточні роботи, що гарантує високу якість, без переплату та адекватну обратну зв'язок У нас реальні срінки і прозорі смети. Працюємо чисто і аккуратно, без спешок і паніків, збираючи всі норми та етапи технологічного процесу. Професійний інструмент. Предпочтение віддається новостройкам, санузлам під ключ із повним циклом робіт. Робота з керамічною одинарною та подвійним обжигою, клінкерною плиткою, керамогранитом та мозаїкою, метлахською плиткою, а також найбільшим форматом.

Послуга включає в себе не тільки сам монтаж, але і співпрацюючі роботи:

 1. Демонтаж старого покриття (виконується при необхідності);
 2. Облаштування стяжки підлоги;
 3. Вирівняння поверхонь за допомогою самовирівнюючих матеріалів;
 4. Обработка гідроізоляційним матеріалом;
 5. Укладка плитки на підлогу  – ціна за м2 залежить від вибранного способу укладки;
 6. Затирка швів.

Пліточний матеріал потрібно купувати із запасом, вчительна необхідність підрізки нижнього ряду.

Процес укладання плитки

Плитка укладається на попередньо підготовлену підлогу. Пол повинен бути чистим, без будівельного мусора, залишки попереднього покриття. Тріщини та інші дефекти необхідно попередньо зашпатлювати.

Поміщення у час укладання повинно провітрюватись. Бажано, щоб температура була нижчою +15 градусів, та не було підвищеної вологості.

Укладання проводиться тільки на суху штукатурку і тільки після того, як закінчені інші чорнові роботи – розводка комунікацій, стяжка підлоги і т.д. Облицювання плиткою стін укосів, порогів має свої розцінки, як і укладання бордюрів плитки. Тут враховується необхідність підгонки і обрізки. Також окремі ціни за м2 укладання плитки на стіну мають декоративний кахель з малюнком або художня кладка.

Після укладання плитка повинна «відлежатися» не менше 8 годин. Бажано в цей період не рухати меблі або важкі предмети.

Вартість укладання плитки залежить від різних моментів:

 1. Площі поверхні – це основний фактор, що впливає на підсумкову ціну;
 2. Стану підлогового підстави;
 3. Необхідності демонтажу старої облицювання підлоги;
 4. Розміру кахлю;
 5. Способи монтажу – прямо, по діагоналі, ялинкою або іншим методом.

Подивитися ціну укладання статевої плитки можна в прайс-листі на сайті. Для замовлення послуги телефонуйте або залишайте заявку онлайн, заповнивши онлайн-форму. Всі консультації по телефону в Львові безкоштовні.

Ціна на затірку швів між плиткою вважається окремо, незважаючи на те, що ця робота є невід'ємною складовою облицювання (це нескладне завдання, яку деякі наймачі воліють брати на себе).

Плиткові роботи з компанією Ремонт Гарант

Уважно вивчивши розцінки, ви зрозумієте, що наша компанія робить кращу пропозицію по регіону. Наші майстри-плиточники кваліфіковані, мають пристойним досвідом проведення оздоблювальних робіт. Сотні завершених проектів, тисячі вдячних клієнтів тому свідки.

Замовивши плиточні роботи в Львові за цінами, середніми по регіону і місту, ви отримаєте швидкі й результативні недорогі послуги, в результаті яких ремонт засяє новими фарбами і образами. Бонус від компанії – можливість консультації з фахівцем, який дасть поради щодо вибору, придбання матеріалів. Познайомитися з розцінками на укладку в Львові можна на сайті компанії.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ