Професійне укладання мозаїки у Львові

мозаїка

Особлива вимога до монтажу – гранична точність і акуратність. Професійне укладання мозаїки видно відразу: або пластини окремі елементи в результаті складають цілісну картину без візуального виділення швів або фрагментів.

У нас ви можете замовити укладання мозаїки у Львові:

 1. на сітчастій чи паперовій основі – витримаємо встановлену ширину шва, зберемо полотна в єдине ціле;
 2. з ручною підбіркою окремих елементів мозаїки зі скла, металу, натурального і штучного каменю;
 3. на прямі і криволінійні поверхні будь-якої складності, включаючи укладання на арки, чаші басейнів, поріжки, стільниці, підвіконня, дверні прорізи, душові піддони.

Укладання мозаїки

мозаїка на кухніПри роботі наші плиточники приділяють значну увагу підготовленості поверхні. Вона повинна бути ідеально рівною, як навіть незначні порожнечі або виступи.

Друге, не менш важливе питання – підбір клею для укладання. Якщо адгезійний склад підібраний неправильно, мозаїка може швидко відірватися. Зокрема, для обробки фасадів можна брати компонентний, що підходить і для облицювання басейнів.

Середня вартість укладання мозаїки

На вартість впливає досвід і кваліфікація майстра, вартість матеріалів, складність робіт. Деякі виконавці надають знижки, наприклад, за допомогою декількох послуг або великого обсягу робіт. Дізнатися точно, скільки коштує укласти мозаїку, можна, зв’язавшись з нашим фахівцем позвонивши по телефону, вказаному на сайті.

Переваги мозаїчної плитки

При проведенні ремонту у ванній кімнаті або на кухні варто задуматися про можливості установки мозаїки на стіни або підлогу. У порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами мозаїчна плитка має ряд переваг:

 • мозаїка більш естетично виглядає, ніж звичайний кахель або пофарбовані стіни
 • стики між плитками мінімальні
 • плитка стійка до впливу вологи і проста в догляді
 • поверхню підлоги набуває рельєфну фактуру і запобігає ковзанню
 • матеріал може глава для облицювання даний архітектурних елементів
 • на мозаїці не розмножується цвіль і бактерії
 • різновиди мозаїки

При створенні оригінального інтер’єру дизайнери можуть комбінувати мозаїку не тільки з вигляду, але і з іншими оздоблювальними матеріалами. Основні види мозаїки:

За матеріалом:

 • Стіклянa мозаїка – найчастіше для її виробництва використовується ударостійке і довговічне вeнeціaнское стeклo;
 • Непрозора стікляна мозаїка з дoбaвлянняям сoлeй кaлію;
 • Кeрaмічна мозаїка – схожа на мініатюрну плитку, тільки поверхня її може бути з різними включеннями;
 • Мрaмoрнa мозаїка – солідний матеріал, який вимагає особливого догляду (поверхню можна обробляти абразивами);
 • Інші матеріали – це велика група музичних плиток з керамограніта, металу і навіть дорогоцінних металів (золото, платина);

За зовнішнім виглядом:

 1. матова
 2. глянцева
 3. однотонна
 4. з орнаментом
 5. дзеркальна
 6. металева
 7. кам’яна та ін.

Область укладання мозаїчної плитки

Ванна кімната найбільше підходить для укладання мозаїки, так як дозволяє не обмежуватися в масштабах покриття площі приміщення. У ванній, намагаються використовувати мозаїчну обробку не сильно барвистих квітів, проте в разі авторського виконання може бути і ексклюзивний варіант. Найчастіше інтер’єр виконується в «морських» тонах, серед яких переважає блакитний, бірюзовий, білий. Малюнки доцільно розміщувати для розведення загального фону, в центрі.

У вітальні, мозаїчну облицювання використовують для декорування зонами, які є камін, підлога, колони, арки, стелю, меблі і т.п. В даному випадку можна максимально збільшити кімнату і доповнити загальний стиль інтер’єру.

У передпокої мозаїку частіше укладають на підлозі або стінах у вигляді окремих панно і картин.

На кухні всередині об’єктами обробки є фартух, робочу поверхню, а також гарнітур або авторський обідній стіл.

Терміни з укладання мозаїки

Для того, щоб викласти мозаїчну плитку якісно, необхідно на першому етапі підготувати поверхню. Вона повинна бути ідеально рівною, а на це потрібен додатковий час. В середньому на обробку ванної кімнати можна піти 1-2 тижні. Якщо мова йде про наклейку мозаїки на область кухонного фартуха, закладайте 3-4 дня.

ПРИКЛАДИ РОБІТ З УКЛАДАННЯ МОЗАЇКИ