Встановлення раковини під ключ У ЛЬВОВІ

Встановлення раковини під ключ Львів. Ціни на установку раковини.

Установка раковини в наш час нескладне завдання. Професійний майстер впорається з нею за лічені хвилини, а сучасний ринок сантехнічних приладів запропонує величезний вибір і дозволить Вам без зусиль підібрати потрібний варіант: вбудована, врізна, кругла, латаття, керамічна, зі штучного каменю, з кріпленням на стіну або для установки в туалеті.
Раковини бувають вбудовані, накладні, навісні, підлогові. Крім усього існують маса ванних гарнітурів які вимагають складання і установку. 

Установка умивальника, встановлення раковини

Установка умивальника займає від півгодини до декількох годин в залежності від конструкції і розташування. Фахівці компанії «GarantRemont» готові впоратися з будь-яким завданням і надати гарантію на результат.

Ми пропонуємо вам монтаж раковини із змішувачем, установку умивальника в ванну, монтаж мийки в стільницю на кухню і інші суміжні послуги, закінчуючи монтажем сантехніки. Ви можете покластися на нас на всіх етапах від вибору і закупівлі сантехніки до фінальної прибирання.

Все коли-небудь зустрічаються вам в магазині моделі за способом установки можна розділити на 3 типи. Підхід до монтажу для них різний, і вартість робіт розраховується по-різному, оскільки включає різний комплекс послуг.

Види раковин (в дужках вказано найбільш часте місце використання):

  • Консольні (ванна);
  • Врізні (кухня);
  • З тумбою (ванна).

Консольна модель в установці дешевше і простіше, ніж інші варіанти. Установка раковини із змішувачем цього типу, як правило, проводиться у ванній кімнаті. Монтаж умивальника має на увазі оцінку місця розташування сантехніки, свердління отворів, монтаж анкерів, кріплення.

Врізні моделі використовуються, коли вам потрібно встановити раковину на кухні в дерев’яну або кам’яну стільницю. Тут можливі два варіанти – чаша вставляється в стільницю зверху, чаша кріпиться знизу (декоративний варіант для кам’яних стільниць). Ціна за роботу в даному випадку буде залежати від типу стільниці та форми вироби. Монтаж сантехніки в кухню передбачає розмітку місця випилювання отвори під чашу і під кріпильну фурнітуру, розпил, обробку краю герметиком, монтаж і кріплення. За додаткову суму монтується змішувач для умивальника.

Ідеальним приміщенням для третього виду є ванна кімната, саме тут використовуються ці готові комплексні варіанти. Роботи з монтажу умивальника починаються зі складання тумби, після чого на неї відповідно до інструкції монтується умивальник. Вся конструкція фіксується спеціальними кріпильними елементами.

Установка раковини

Необхідно демонтувати старий умивальник і встановити новий? Не витрачайте на це час! Виконувати такі сантехнічні роботи повинен фахівець. Телефонуйте нам прямо зараз і кращі сантехніки компанії «GarantRemont» прибудуть до вас додому для проведення необхідних робіт по установці раковини. Виконаємо монтаж в обмежені терміни – чисто, акуратно, якісно і з гарантією.

Правильно встановлена раковина прослужить довго. Складно собі уявити ванну кімнату без звичного для неї умивальника. Мийка, раковина, умивальник виконує важливу функціональну роль в нашому житті і служить необхідним атрибутом приміщення, а не просто декоративним елементом.

Як і будь-яке сантехнічне обладнання, умивальник несе свою навантаження і підключається до загальної системи водопроводу і каналізації. Тому установку раковини повинен проводити фахівець, щоб забезпечити надійність і вірність процедури. Працівники компанії «Garant Remont» встановлять обрану вами модель, завдяки наявності досвіду та спеціалізованих інструментів.

Пам’ятайте, що неправильно встановлена мийка, яка не була належним рівнем закріплена в стіні, може раптово впасти і принести вам серйозний матеріальної шкоди, а некоректна установка зливної труби стане причиною постійного неприємного запаху. Тільки фахівець здатний розрахувати точну висоту установки раковини у ванній і гарантувати її надійність. Телефонуйте нам прямо зараз, замовляйте монтаж раковин в Львові від професіоналів і насолоджуйтеся якісно виконаною роботою.

Як здійснюється монтаж раковини у ванній

Викликати спеціаліста можна на зручний для вас час. Ми виїжджаємо по всій Львівській області протягом півгодини. Перед початком робіт, проводимо попередню консультацію, щоб визначитися зі спектром необхідних послуг і розрахувати кінцеву вартість.

Етапи робіт по установці раковини:

  • Перекриття водопостачання в приміщенні на час робіт;
  • Демонтаж старого умивальника;
  • Проведення ретельних вимірів і розміток під нове сантехнічне обладнання;
  • Свердління отворів під кріплення, в які забиваються дюбеля;
  • Встановлення мийки в ванній кімнаті. Перевірка щільності і надійності монтажу;
  • Монтаж зливу і змішувача;
  • Підключення до системи водопостачання і каналізації;
  • Перевірка якості установки.

Раковина «під ключ» і ніяких турбот

Установка умивальника, встановлення раковини

Полегшити життя власникам квартир, будинків, офісів і дач може недорога послуга «раковина під ключ». Вам всього лише потрібно зателефонувати за телефоном нашої компанії.

У нас невисока ціна за роботу по установці раковини і роботу виконують висококласні фахівці. Будь-яка установка раковини із змішувачем не займе багато часу. Весь процес для клієнта буде виглядати наступним чином:

  • раковину, яка підходить під інтер’єр ванної кімнати;
  • подзвонити по телефону компанії;
  • призначити зручний час для візиту майстра;
  • почекати, поки він закінчить установку;
  • користуватися надійно встановленої раковиною багато років.

Все дуже просто, а головне – швидко. Пристрій раковин різних моделей має свої відмінності, в тому числі і по установці. Наприклад, установка накладної раковини відрізняється від монтажу підвісної. Є принципова різниця між кріпленням до стіни і установкою на стільницю.

Раковина на стільниці має свої переваги:

   • Надійність стіни, біля якої буде розташована раковина, не має ніякого значення;
   • Не псується зовнішній вигляд кімнати, а навіть навпаки – його можна поліпшити за допомогою дзеркала;
   • Комунікації приховані всередині тумби;
   • З величезної кількості різноманітних моделей легко підібрати варіант під інтер’єр ванної.

Технічно монтаж накладної раковини не складніше, але вона більш громіздка і має додаткові деталі:

 • шафка;
 • тумба;
 • дзеркало;
 • ніжки.

Для майстрів нашої компанії це не принципово. Ми встановимо раковину абсолютно будь-якої моделі. На питання – скільки коштує встановити раковину, вам із задоволенням відповість наш оператор. Телефонуйте і замовляйте будь-які сантехнічні послуги. Ми завжди на зв’язку і раді вашим дзвінкам!

Установка раковини виконується відповідно до визначеного порядку дій – спочатку демонтується стара раковина, потім хвости змішувача або кранів протягується через отвори (зверніть увагу на те, щоб вони відповідали трубах з холодною і гарячою водою), потім до водозливної трубі потрібно під’єднати каналізаційний висновок. Далі за допомогою особливої  мастики виконується фіксація раковини. Якщо вам здається, що подібного роду роботи вам не по плечу – ви можете замовити фахівця нашої компанії, і він швидко і якісно встановлять мийку будь-якого типу, а також нададуть гарантію на виконану роботу.

Заміна умивальника може включати і додаткові послуги-врізку в існуючу систему каналізації і водопроводу, якщо його розташування не було заздалегідь передбачено, установку змішувача, перенесення раковини (а значить і нова розводка труб) і т.д. Всі ці моменти враховує фахівець при розрахунку вартості послуги в Львові.

Надійно встановлені раковини прослужать довго.

Важко уявити собі сучасне приміщення без звичайної і звичної раковини. Ця функціональна деталь так міцно увійшла в наше життя, що часом ми забуваємо, що це сантехнічне пристрій, а не декоративний елемент інтер’єру.

Як будь-яке сантехнічне пристосування, раковина несе певне навантаження і включена в загальну систему водопроводу і каналізації. Її установка повинна бути правильною і надійною.

У ванній кімнаті без умивальника не обійтися. Широкий і різноманітний вибір моделей дозволяє вибрати який є справжньою окрасою інтер’єру. Щоб повісити раковину у ванній, потрібно набрати наш номер телефону і викликати майстра додому. Він професійно встановить будь-яку обрану вами модель.

Кожен фахівець нашої компанії має набір необхідних інструментів. Для установки раковини можуть знадобитися:

  • зварювальний апарат;
  • розвідні ключі;
  • гайки, дюбелі, прокладки та інші дрібниці для кріплення;
  • герметик.

Монтаж раковини вимагає певних знань. Наприклад, неправильна установка зливної труби призведе до неприємного запаху, а погано закріплена в стіні раковина може впасти в будь-який момент.

Раковину потрібно розташувати на певній висоті від підлоги, в зручному місці, і надійно закріпити в стіні. Якщо розводка труб не виконана, то її теж потрібно зробити.

Після ретельних вимірів і розміток, в стіні свердлити отвори, кріплення ставляться на дюбелі, а на них встановлюється раковина. Вона повинна «сидіти» щільно. Як тільки майстер переконається, що раковина встановлена правильно, він приступить до монтажу зливу і змішувача.

Додаткові роботи

Ми встановлюємо сантехніку не тільки в новобудовах. Найчастіше до нас звертаються клієнти, яким потрібно замінити раковину. Це має на увазі додаткові роботи по демонтажу старого пристрою. Також нерідко наші замовники хочуть виконати перенос раковини з одного положення в інше. В цьому випадку необхідно передбачити підводку труб до нового установчого місця. Крім іншого над дзеркалом у ванній зазвичай встановлюють додаткові світильники, значить мова вже йде про електромонтажі.

Установка раковини вимагає професійного підходу. Цю звичну роботу візьме на себе наша компанія. Приїдемо швидко, встановимо якісно. Телефонуйте і запрошуйте майстра додому.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ