ФАСАДНІ РОБОТИ у Львові

відновлення фасадів будинків

Ми виконуємо всі види робіт по фасадах в Львові і Львівській області. Бригада професійних альпіністів якісно, ​​швидко і недорого зробить ремонт або монтаж на будь-якому об’єкті. Кожному клієнту ми гарантуємо високу якість послуг, індивідуальний підхід і адекватні розцінки за м2 на всі оздоблювальні роботи.

Основні види фасадних робіт

 1. облицювальні;
 2. штукатурні;
 3. малярні;
 4. обробка каменем, плиткою;
 5. монтаж панелей;
 6. мокрий фасад;
 7. вентильований фасад.

Чи варто звертатися до кількох виконавцям для облаштування зовнішньої частини котеджу? Однозначно ні! Кращий варіант – замовлення фасадних робіт у Львові в компанії «Ремонт Гарант».

Ми покладаємо на себе всі турботи по розрахунку фасадної системи, закупівлю матеріалів і комплектуючих, їх монтажу. Клієнт озвучує свої побажання – ми втілюємо його мрії в реальність.

Наша компанія приймає замовлення на монтаж:

 • вінілового сайдингу;
 • металевого сайдингу;
 • деревно-полімерного композиту;
 • дерев’яного сайдингу (панелі, в точності імітують брус, дерев’яну кладку).

Популярністю користуються послуги з монтажу фасадних панелей.

Сильними сторонами даних матеріалів є надійність, безпрецедентно висока міцність, стійкість щодо негативних факторів навколишнього середовища.

Панелі з успіхом використовуються для обробки як цоколя будівлі, так і всього фасаду.

Фасадні роботи в приватному будинку

Майстри компанії «Ремонт Гарант» спеціалізуються на проведенні різнопланових фасадних робіт у Львові.

Нас запрошують для облаштування фасадів приватних будинків:

 1. вентильованих;
 2. вентильованих.

У першому випадку мова йде про монтаж системи, що оберігає зовнішні стіни від безпосереднього контакту з атмосферною вологою. Фасад добре провітрюється, усередині нього не збирається конденсат, зовнішні стіни не намокають.

Завдяки наявності повітряного прошарку між навісною системою і безпосередньо зовнішніми стінами всередині котеджу встановлюється комфортний мікроклімат.

У випадку з невентильованими фасадами матеріали для облагородження чорнових стін фіксуються за допомогою спеціальних складів, що клеять.

Від чого залижить ціна фасадних робіт?

На ціну оформлення фасаду впливають два ключові чинники – вартість оздоблювального матеріалу і площа поверхонь, які потрібно обробити. Також важливо врахувати потребу в тепло- і звукоізоляції стін і їх конфігурацію. Чим складніше геометрія поверхні, тим вище трудомісткість завдання, і тим більше додаткових елементів для обробки потрібно використовувати.

Для попереднього розрахунку бюджету можна використовувати розцінки, наведені на сайті. Точний кошторис формується після виміру об’єкта і виконання розрахунків. При замовленні в нашій копанні виїзд на об’єкт майстра по виміру і складання кошторису будуть безкоштовними.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

Догори