Поклейка шпалер

поклейка обоев

Ціни на поклейку шпалер за м2

Найменування робітОд.вим.Ціна
Ціни на поклейку шпалер залежать від типу настінного покриття, а також складності малюнка. Всі роботи виконуються з точним дотриманням необхідних технологій, що є гарантією якості послуг. Найбільшою популярністю серед наших клієнтів користуються вінілові та флізелінові шпалери.

Підготовка стін під шпалери

У деяких випадках потрібна додаткова підготовка стін. Якщо наші фахівці радять вам виконати ці роботи, рекомендуємо прислухатися. Від того, наскільки якісно підготовлена ​​поверхня, залежатиме підсумковий результат.

Підготовка стін під обклеювання шпалерами включає наступні етапи:

 • демонтаж старих шпалер;
 • повне або часткове шпаклювання;
 • ґрунтування поверхні.

Як замовити послугу

 1.  Ви залишаєте заявку по телефону або через форму онлайн-замовлення на нашому сайті.
 2.  Після погодження вартості у призначений день до Вас виїжджає майстер.
 3.  Спеціаліст виконує роботи.
 4.  Ви приймаєте та оплачуєте результат.

Терміни виконання робіт

До нас часто звертаються клієнти, яким потрібно терміново поклеїти шпалери. За наявності вільних майстрів для нас це не становить великої праці. Проте компанія «ДМБ» вже встигла добре зарекомендувати себе на ринку. Тому наші спеціалісти не сидять без роботи. У зв'язку з цим термінове поклейка шпалер не завжди можливе.

Ми просимо Вас планувати свій ремонт заздалегідь і записуватися на поклейку шпалер хоча б за 2-3 дні до початку передбачуваних робіт.

Як правило, на демонтажні та підготовчі роботи йде один день. На поклейку стандартних шпалер ще 1-2 дні, залежно від площі Вашого приміщення.

Гарантія – 2 роки

Які обсяги ми беремо

Перед тим, як вибрати підрядника, Ви напевно моніторите ринок. У деяких компаніях Вам можуть відразу відмовити через невеликий обсяг робіт.

Для нас цей критерій не має жодного значення. Наша фірма спеціалізується на дрібних послугах, в народі званих «майстер на годину». Ми беремо роботу об'єкти від 10 м2.

Чому Ви можете нам довіряти

 •  наша компанія 8 років на ринку;
 •  працюємо без передоплати;
 •  гарантія – 2 роки;
 •  виїжджаємо по всьому Львову.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ