Ремонт в новобудові у Львові

новостройка з ремонтом

Ремонт квартири в новобудові буде в радість, якщо замовите його в нашій компанії – візьмемо на себе всі турботи починаючи від створення дизайн-проекту і закінчуючи прибиранням після завершення робіт. Через 1-3 роки вам не доведеться проводити обробку повторно – враховуємо нюанси, що виникають через посадку будинку.

При необхідності виконаємо віддалений ремонт квартири в новобудовах Львова і Львівської області – будемо регулярно відправляти фотозвіти про виконану роботу, тому вам не знадобиться особисто приїжджати на об’єкт.

Ми ремонтуємо раз і надовго. З упевненістю і відповідально даємо гарантію на всі види виконаних робіт.

Особливості ремонту квартири в новобудові

Наша компанія складається з висококласних досвідчених майстрів, які виконують весь спектр робіт по ремонту квартир в новобудовах під ключ:

  1. розробку креслень і створення інтер’єру;
  2. встановлюють перегородки, прокладають комунікації;
  3. підключають системи опалення, каналізації, водопостачання;
  4. здійснюють монтаж елементів електромережі і системи освітлення;
  5. виконують чистову обробку (фарбують стіни, клеять шпалери, фіксують плінтуси і молдинги);
  6. готують поверхні до обробки (вирівнюють підлоги, стіни і стелі);
  7. настилають підлогу;
  8. встановлюють підвісні стелі;
  9. встановлюють вікна та двері;
  10. прибирають приміщення і вивозять будівельне сміття.

Чому ремонт в новобудові під ключ – це зручно

Ремонт під ключ в новобудові від професіоналів – це, перш за все, ваш вільний час, якого в сучасному ритмі життя так не вистачає.

Якщо виконувати оздоблювальні роботи в квартирі самостійно, потрібно відразу готуватися до великих тимчасових витратах. А якщо ви не є профі в ремонтних роботах, то ще й до значних матеріальних. Будівельні норми, яким повинен відповідати кожен проект, повинні дотримуватися неухильно. Це стосується несучих стін, розташування кухні і санвузла, проводки, каналізації та інших складних питань.

Ціна на ремонт нової квартири в Львові

«Remont Garant» виконує ремонт в новобудові під ключ в Львові, що має на увазі вибір Вами одного з видів ремонту: косметичний, економ, комфорт або дизайнерський.

Ви можете ознайомитися з подробицями і цінами кожного виду ремонту на сайті або задати всі питання, зателефонувавши за номером: +38 (097) 288-38-64.

Наша компанія якісно і оперативно виконує ремонт квартир в новобудовах під ключ в Львові, пропонуючи доступні ціни навіть на найскладніші і трудомісткі будівельно-ремонтні послуги.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

Українська