Ремонт квартир у Львові під ключ

Ремонт квартир Львів. Головна спеціалізація нашої компанії - ремонт квартир у старих, нових, та приватних будинках у Львові та області, а також в окремих приміщеннях, кімнатах.
Ремонтні роботи у Львові виконають досвідчені майстри, які впораються з найрізноманітнішими видами робіт, від підготовки до обробки та розстановки меблів, заощадять час і кошти наших клієнтів. Вузькоспеціалізовані майстри по ремонту врахують Ваші вимоги, безкоштовно проконсультують, а після акуратно і якісно виконають ремонт, задовольнивши найвищі вимоги замовника в короткі терміни, дотримуючись домовленості, зафіксованої в кошторисі і в договорі.

Ремонт квартир у Львові

ПРОФЕСІЙНИЙ РЕМОНТ «ПІД КЛЮЧ»

Ремонт і дизайн в одній компанії! Від ідеї до повної реалізації та узгодження.

ПОСТІЙНИЙ КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Фахівці нашої компанії проконтролюють всі етапи робіт, згідно із затвердженим з клієнтом договором.

ГАРАНТІЯ НА ВСІ ВИДИ РОБІТ

Ми впевнені в якості надаваних послуг і завжди надаємо нашим клієнтам гарантію на виконані роботи.

Ремонт під ключ дозволить вам повністю довірити всі роботи нашії компанії і повернутися в уже оновлене житло, без клопоту і турбот!

8 ЕТАПІВ ПРОХОДЖЕННЯ РОБІТ НАД ВАШИМ РЕМОНТОМ


Залишаєте заявку на сайті, або через телефонний дзвінок, консультація менеджера.


Візит фахівця для проведення замірів на об'єкті.

block4_4.svg


Складання детального розрахунку вартості ремонту, кошторису.


Узгодження умов, графіку та сроків, підписання договору.


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних та оздоблювальних матеріалів на об'єкт.

Початок виконання робіт.

Контроль якості та сроків, поетапна оплата виконаних робіт.

Ви приймаєте роботу, підписуємо фінальний акт, прибираємо та надаємо
гарантію.

РЕМОНТ КВАРТИР

Ремонт квартир під ключ у Львові варто доручити надійному підряднику, який має великий практичний досвід подібних робіт. У нашій компанії працюють як майстри-універсали, так і вузькопрофільні фахівці. Виконуємо будь-які види робіт, пов’язані з ремонтом квартир.

РЕМОНТ КОТЕДЖІВ

Наша компанія виконує роботи з внутрішнього оздоблення заміського будинку. Ми беремося за чорнову, чистову і напівчистові види обробки котеджу. Робимо ремонти котеджу під ключ, але в окремих випадках при розумних обсягах візьмемося і за окремі види робіт.

РЕМОНТ ОФІСІВ

Красиво і якісно зробити ремонт офісу у Львові Вам допоможуть професійні фахівці нашої компанії. Зовнішній вигляд приміщення буде наведено в точну відповідність з Вашими побажаннями. Досвідчені бригади якісно і недорого виконають ремонт офісу будь-якого типу, всі роботи будуть виконані акуратно і в срок.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ З КОМПЛЕКСНОГО РЕМОНТУ У ЛЬВОВІ

Зробіть замовлення - отримайте якісний результат з гарантією мінімум на 1 рік.

ЧОМУ З НАМИ ВИГІДНО СПІВПРАЦЮВАТИ

Замовити ремонт квартири в компанії «Ремонт Гарант» у Львові

 

Хочете зробити ремонт?

Шукаєте хорошу будівельну компанію? 

Звертайтеся до нас. Ми пропонуємо вам величезний спектр послуг по обробці за найвигіднішими цінами за кожен м2. Співпраця з нами передбачає багато переваг для вас:

Наші інженери, будівельники і дизайнери можуть грамотно організувати приватний ремонт квартир під ключ у Львові, який в повній мірі буде відповідати всім вимогам і побажанням замовника, виконають всі необхідні узгодження з державними органами. Майстри нашої фірми в стислі терміни і з належною якістю виконають будь-які задуми зі створення неповторного інтер’єру Вашої квартири або офісу. Фахівці нашої фірми можуть виїхати і в Московську область. Крім того, Ви самостійно зможете порахувати вартість робіт на нашу калькулятору на оздоблювальні роботи. «Ремонт Гарант» виконує недорогий ремонт квартир в Львові і в Львівській області.
 

Кваліфіковані майстри

Штат складається з висококласних професіоналів з досвідом роботи в середьому від 4 років.

Оздоблювальні роботи

Допоможемо у виборі будівельних матеріалів.

Гарантія

Гарантія на всі види робіт на 1 рік.

Без авансів

Ми не беремо авансів. Оплата проводиться тільки за фактом виконання чергового етапу.

Складання кошторису

Точний розрахунок по прайс-листу.

Великий перелік послуг, звітність

Виконуємо всі необхідні роботи. Надаємо фото-відео звіт по ремонту, будь яким зручним для вас способом.

І це тільки не повна частина наших переваг. Одне з важливих наших достоїнств це висока якість робіт за доступними цінами. Ми використовуємо тільки якісні матеріали, які закуповуємо за партнерською ціною в результаті чого можемо знижувати вартість на наші послуги.

Ми виконуємо косметичний, капітальний і євроремонт за доступними цінами. 

Наші інженери, будівельники і дизайнери можуть грамотно організувати приватний ремонт квартир під ключ і в повній мірі відповідати всім вимогам і побажанням замовника, виконають всі необхідні узгодження з державними органами.

Майстри нашої фірми в стислі терміни і з належною якістю виконають будь-які задуми зі створення неповторного інтер’єру Вашої квартири або офісу.

Фахівці нашої фірми можуть виїхати і в Львівську область. Крім того, Ви самостійно зможете порахувати вартість робіт на нашу калькулятору на оздоблювальні роботи. «Ремонт Гарант» виконує недорогий ремонт квартир в Львові і в Львівській області.

Контактна форма

НАША ЦІЛЬ

Зробити якісний ремонт за доступною ціною. Заощадити — як мінімум 10% на закупівлях матеріалів, зробивши тільки реально необхідні роботи і вкластися в термін. Щоб ви залишилися задоволені і рекомендували нас своїм знайомим, близьким і друзям, а також зверталися повторно.

Як дізнатися кінцеву вартість ремонту квартири у Львові?

Заповнивши заявку, ви отримаєте безкоштовний вимір, консультацію фахівця-інженера, а також знижку на ремонт до 15%!

ЗНИЖКИ ТА АКЦІЇ ВІД НАШИХ ПАРТНЕРІВ

Довірте свій ремонт професіоналам — телефонуйте та пишіть, підскажемо і допоможемо з ремонтом у квартирі, домі чи іншому приміщенні.

Інформація

Контакти

© Copyright 2020. « Ремонт Гарант» | Ремонт та відновлення квартир у Львові та області.