Укладка плитки, плиточні роботи у Львові

Укладка плитки у Львові

Послуги плиточника у Львові – це якість, досвід, мінімальні терміни, гарантія та доступні ціни. Наші бригади професійних плиточників готові взятися за проект будь-якої складності та виконають роботи з укладки плитки у Львові без передоплати, безпечно і оперативно. Виконуємо плиточні роботи в квартирі, будинку, дачі, офісі, котеджі.

Що входить в список послуг плиточника у Львові

Якщо ви не хочете переробляти оплачену роботу несумлінного фахівця, то варто довіритися справжнім професійним плиточникам з досвідом.

Ми пропонуємо наступні види послуг плиточника:

 1. Демонтаж старої плитки та іншого підлогового покриття;
 2. Вирівнювання поверхні підлоги і стін, стяжка;
 3. Складання наочної схеми проекту монтажу та викладки плитки, підбір індивідуального дизайну, візерунка;
 4. Проведення необхідних розрахунків;
 5. Укладання плитки будь-якого типу.

Укладання плитки в Львові від нашої компанії відбувається у встановлені клієнтом терміни. Використовуємо передові технології і способи укладання, а також гарантуємо тривалу службу покриття. Також ви можете викликати плиточника терміново, якщо завдання не терпить зволікання.

Підготовка поверхні

На першому етапі проводяться роботи по підготовки поверхні до укладання плитки. На жаль, не всі поверхні придатні для укладання. Наприклад, не можна класти плитку на стіни, пофарбовані масляною фарбою, в іншому випадку така плитка просто відвалиться через деякий час. Тому будь-яку поверхню потрібно підготувати – прибрати фарбу, сміття, сипучі фрагменти, нанести гарну ґрунтовку. Крім того, дуже часто замовникам потрібен демонтаж старої кахельної плитки – ці роботи так само будуть виконані на цьому етапі. 

Як Ви розумієте, всі ці роботи вимагає додаткових трудовитрат (і досить великих, наприклад, в разі видалення масляної фарби зі стіни), що в свою чергу збільшує ціну послуги плиточника. Якщо ж Вам не потрібно демонтаж плитки або додаткові роботи по зачистки поверхні, то проводиться просто нанесення грунтовки на поверхні. За таку роботу по підготовки поверхні для плиткових робіт я, на відміну від інших приватних майстрів плиточників, не беру додаткову плату. Така підготовка поверхні перед плитковими роботами у мене відразу входить у вартість послуги з укладання плитки.

Положити плитку на підлогу

Укладка плитки на підлогу, робота не з простих, тому більшість людей довіряють її справжнім професіоналам своєї справи. Укладання для підлоги виконується за всіма нормами і правилами, так як від цього безпосередньо залежить довговічність і краса покриття.

Початковим етапом всіх робіт є демонтаж старого підлогового покриття і вирівнювання підлоги. Потім після завершення підготовчих робіт починається укладання кахлю, керамограніта або інший плитки для підлоги. Через добу проводиться затирка швів.

 1. плитка на підлогу
 2. плитка в торговому центрі
 3. Укладання плитки на стіни

Уладання плитка на стіни – одна з найпопулярніших послуг, яку виконує наша компанія. Найчастіше цю послугу замовляють для обробки стін кухні, ванній або туалету. Настінна плитка дуже практичний матеріал за яким просто доглядати і він володіє довгим терміном служби. З огляду на те що плиткові покриття володіють багатою колірною розфарбуванням і фактурною палітрою, їх можна підібрати під інтер’єр на будь-який смак.

Перед виконанням робіт ми запропонуємо варіанти по розкладці плиткової поверхні і виберемо найбільш вподобаний з них.

Якщо ви хочете отримати бажаний результат без головного болю і проблем, дзвоніть нам і ми здійснимо облицювання стін мозаїкою, керамогранітом або плиткою.

Установка плитки в туалеті

Найчастіше укладання плитки в туалеті викликає багато незручностей, оскільки маленька площа приміщення вимагає нарізування плитки для оформлення поверхонь навколо сантехнічного обладнання. Майстри компанії мають великий досвід з плиточних робіт в туалеті, необхідні знання та навички. Застосування фахівцями різних технік укладення та професійного інструменту дозволяє здійснити облицювання в найкоротші терміни, акуратно і з мінімальною витратою матеріалу.

Укладання нової плитки у ванній виконується працівниками після демонтажу старої, очищення, підготовки поверхні і відповідно до попередньо нанесеною розміткою. Фахівці компанії знайомі з новинками в світі кахлю і володіють різними технологіями укладки, що гарантує ідеальну відповідність кінцевого результату бажанням замовника.

Що входить у послуги плиточника?

 • Комплекс заходів, які виконує плиточник, включає:
 • Інструменти для плитки
 • демонтаж старої плитки з підлоги, стін;
 • підготовка поверхні до монтажу нового покриття – прибирання від пилу і забруднень, вирівнювання підстави;
 • плиточник створює схему, згідно з якою покриття буде кластись на основу. 

Розцінки на плиточні роботи

Вартість монтажу плитки для підлоги залежить від безлічі факторів, серед яких слід відзначити:

 • Первісний стан чорнової підлоги.
 • Методику і складність укладання.
 • Площа і особливості приміщення.
 • Якість використовуваних матеріалів.
 • Терміни проведення укладання підлогового покриття.

Точна ціна послуги буде озвучена після виїзду майстра на об'єкт і складання розрахункової кошторису.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ