Капітальний ремонт квартири під ключ

 

Що входить в капільний ремонт ?

Такий ремонт передбачає проведення комплексу робіт по відновленню працездатного стану окремих об’єктів квартири. Однак в більшості випадків такий ремонт означає заміну покриття стін, стелі та підлоги, електропроводки або інженерних систем і т.д.

Такий вид ремонту багато в чому вимагає помітно більше грошових і часових витрат, ніж незначні коригування приміщення косметичного характеру. Існують випадки, коли капітальний ремонт необхідно провести, згідно із законодавством. Це означає, що рівень зносу кам’яного або дерев’яного підстави досяг 60-70%.
Як правило, передбачається проведення наступних заходів:

  1. Демонтаж старих застарілих покриттів;
  2. Зміцнення і вирівнювання поверхонь (при необхідності – заміна перегородок);
  3. Установка сантехніки;
  4. При необхідності – утеплення і установка гідроізоляції приміщень;
  5. Укладання нових покриттів.

Не завжди потрібна повна заміна інженерного обладнання та оздоблювальних матеріалів. У деяких випадках можна обійтися часткової – все буде залежати від вихідного стану житла.

У старих будинках, найчастіше, приміщення потребують оновлення дизайну або перепланування. Все це необхідно врахувати до початку ремонтних робіт, узаконити при необхідності.

Важливою деталлю є складання дизайн-проекту або, як мінімум, технічного проекту квартири.

При його відсутності згодом може виникнути ряд проблем, таких як відсутність розетки поруч зі світильником або неможливість розмістити раковину, через прихованого за коробом стояка і т.д.

Ретельно продуманий проект допоможе врахувати всі можливі деталі і не допустити промахів при підключенні техніки.

Терміни виконання капітального ремонту

Трохи про терміни виконання подібних капітальних ремонтів. Замовнику, перш за все, необхідно розуміти, що ремонт такого масштабу, це складний, копіткий і часто тривалий процес.

Так як вам доведеться вносити значні зміни не тільки в обробку вашої квартири, але і в інженерні мережі і в планування – то компанія Ремонт-гарант рекомендувала б вам звернутися на початковому етапі планування ремонту до професійного дизайнера.

Такі послуги надає і нашакомпанія але і багато інших студії дизайну ремонту. Це не тільки заощадить вам нерви і час, але і вбереже від помилок надалі.

Так як комплекс робіт по вашій квартирі буде включати в себе і демонтаж старих перегородок і зведення нових, і прокладку нової електропроводки і розведення нових каналізаційних та водопровідних труб і багато – багато іншого, то тільки суворе дотримання графіка виконання робіт і робота злагодженої команди під управлінням професійного виконроба, зможе заощадити вам терміни виконання капітального ремонту.

Співпрацювати з нами - це зручно, швидко і недорого! Ми працюємо для вас щодня з 9.00 до 18.00. Залишайте зявку і ми вам перезвонимо!

Довірте свій ремонт професіоналам – телефонуйте та пишіть, підскажемо і допоможемо з ремонтом у квартирі, домі чи іншому приміщенні.

Інформація

Контакти

© Copyright 2020. « Ремонт Гарант» | Ремонт та відновлення квартир у Львові та області.