Укладання плитки у ванній у Львові

укладання плитки

Висококваліфіковані плиточники компанії “Ремонт Гарант” (Львів) виконають укладання плитки у ванній за демократичною ціною за м2. Наші майстри мають великий досвід в роботі з плиткою різного розміру і цінового діапазону. Виконаємо замовлення якісно, акуратно, строго за встановленим планом. Ми готові покласти плитку або мозаїку по малюнку, ескізу або проекту клієнта, а також запропонувати свої варіанти розкладки. Звертайтеся до нас – гарантуємо відмінну якість робіт і адекватну вартість. Послуги з укладання плитки у ванній під ключ у Львові включають такий набір робіт:

 1. Виконання вимірювань і розрахунок матеріалів.
 2. Підготовку стін, яка залежить від матеріалу – деякі вимагають попереднього грунтування.
 3. Підготовку матеріалів.
 4. Розмітка стіни за допомогою маяків і прічалок.
 5. Нанесення розчину і укладання. Проводиться паралельно – розчин наноситься під кожну окрему ділянку облицювання, а не на всю стіну відразу. Кожен наступний елемент рівняють по розшивочних хрестикам.
 6. Затирка швів.

Ціна на затирку швів між плиткою вважається окремо, незважаючи на те, що ця робота є невід’ємною складовою облицювання (це нескладне завдання, яку деякі наймачі воліють брати на себе). Викликати хорошого плиточника – тепер не проблема. Залишайте заявку на сайті або телефонуйте. З нами просто!

Етапи укладання плитки

Укладання плитки у ваннійМи виконуємо роботи в наступному порядку:
 • Відправляємо майстра додому до клієнта. Майстер робить виміри і вивчає планування приміщення. Після цього він озвучує приблизну ціну послуги.
 • Видаляємо старий обробний матеріал.
 • Проводимо укладку керамічної (або інший) плитки у ванній, підрізаючи елементи при необхідності.
 • Робимо затірку швів.
 • Здаємо об’єкт замовнику.

Укладання плитки на стіни у Львові

Стіни в приміщеннях з високою вологістю радять обкласти керамікою. Укладання кахлю в Москві – затребувана послуга, тому що дуже багато наших співвітчизників віддають перевагу цьому матеріалу перед пластиком і іншими сучасними варіантами ремонту стін. Для того щоб облицювання не обвалилось, а плитка прослужила десятиліття, потрібно ретельно підготувати робочу поверхню. Якщо стіна м’яка або не рівна, необхідно провести роботи по усуненню цих недоліків. На крихкій стіні кахель просто відвалиться, а на нерівностях буде виглядати не естетично. Укладання плитки ціна за м2 – це не тільки облицювання, а й підготовка поверхні. Іноді вартість підготовчих робіт значно збільшує бюджет проекту по ремонту стін, але це необхідний захід, яку не можуть ігнорувати професіонали.

Робота з укладання плитки на підлогу

Головною відмінністю плитки, призначеної для підлоги, від настінної – товщина, розмір. Відповідно відрізняється підхід до попередньої обробки поверхні. Перед інсталяцією підлогової плитки, потрібно робити укладання стяжки. Площина повинна бути максимально рівною, тільки в такому випадку оздоблювальна плитка збереже зберегти первозданний вигляд протягом всього терміну експлуатації.

Ціни на укладку плитки у ванній:

Оплата ремонту ванної кімнати і туалету відбувається в два етапи:

 1. Оплата 50% від кошторисної вартості після завершення демонтажних і будівельних робіт, заміни водопровідних труб і каналізації, підготовки стін і підлоги до укладання плитки.
 2. Оплата 50% від кошторисної вартості після повного завершення робіт у ванній кімнаті і туалеті.

Є дві важливі відмінності нашої компанії від конкурентів:

По-перше, ми ніколи не беремо аванси перед роботою. Ви платите тільки за результат. Будьте пильні і не працюйте з шахраями! Щоб попередньо розрахувати ціну укладання керамічної плитки на підлогу, необхідно провести розрахунки, врахувати наступні фактори:

 1. Первісний стан робочої площі.
 2. Обсяг майбутніх робіт.
 3. Вид обраного малюнка.
 4. Габарити і ціна оздоблювального матеріалу.
 5. Вартість і обсяг витратних матеріалів: затирка, грунтовка, клей, цемент.

Вартість ремонту ванної кімнати і туалету складається з трьох складових:

Вартість робіт по ремонту

Найпростіший спосіб прикинути орієнтовну вартість робіт – зробити розрахунок в калькуляторі ремонту ванної кімнати.

Досить вказати довжину і ширину ванної кімнати і туалету, вибрати необхідні опції і натиснути кнопку “розрахувати”. Крім того, ми виклали прайс-лист на ремонт ванної кімнати – знаючи обсяг робіт, можна розрахувати орієнтовну вартість робіт. Точний кошторис на ремонт ванної кімнати розрахує наш менеджер після виміру і обговорення деталей ремонту на об’єкті.

підготовка до укладки плиткиВартість чорнових матеріалів

Чорнові матеріали для ремонту включають в себе матеріали для будівництва перегородок, сухі суміші, труби і фітинги, витратні матеріали. Загальна кількість необхідних матеріалів залежить від норм витрати, а також від обсягу робіт. Наш менеджер після виміру обов’язково проводить розрахунок кошторису на чорнові матеріали. Вартість чистових матеріалів і сантехніки

Чистові матеріали для ремонту включають в себе керамічну плитку, затірку, змішувачі, унітаз, раковину і т.п. Розкид цін на чистові матеріали досить великий, часом навіть в десятки разів. Загальна вартість чистових матеріалів залежить від вашого бюджету і переваг.

Ціна ремонту ванної кімнати залежить від багатьох параметрів:

В першу чергу на вартість робіт по ремонту впливає площа приміщення. Площа ванної кімнати в хрущовках трохи більше двох квадратних метрів, в котеджах зустрічаються ванні кімнати площею більше 10 квадратних метрів. По-друге, на вартість ремонту ванної кімнати впливає складність проекту.

Укладання мозаїки завжди коштує дорожче, ніж укладання плитки, а установка підвісного унітазу з інсталяцією дорожче, ніж установка класичного унітазу.

По-третє, вартість залежить від переліку необхідних робіт. Деякі замовники просять відразу поміняти двері в санвузлі, інші замовники змінюють двері потім. Частина клієнтів просить виконати монтаж натяжної стелі під час ремонту ванної кімнати, інші – змінюють стелі відразу у всій квартирі.

Укладання плитки у ванній від «Ремонт-Гарант»

Майстри нашої компанії чітко спеціалізуються на конкретних ремонтних роботах. Професіонал з укладання плитки вже готовий надати вам свої послуги за доступною ціною!

До виконання замовлень ми завжди підходимо індивідуально і надаємо повний спектр додаткових послуг, включаючи демонтаж старого покриття і підготовку до монтажу нового матеріалу.

Майстри завжди вкладаються в термін без втрати якості. Переконатися в вигідності нашої пропозиції ви можете прямо зараз, подзвонивши за вказаним номером! роботи будуть проводитися у зручний для вас час, а в разі потреби ми додатково допоможемо з вибором оптимального матеріалу під підлогове покриття.

Фото укладання плитки у ванній та туалеті: